wtorek, 23 stycznia 2018

Turkusowy howlit w mandali


Przepiękny naszyjnik z turkusowym howlitem wykonany techniką makramy w Pracowni Artystycznej LinArt. 
Kamyk został opleciony wysokiej jakości sznurkiem Linhasita, produkowanym w Brazylii. Sznur jest bardzo mocny i odporny, a kolor nie blaknie na słońcu ani w wodzie. Kolor: beżowy oraz niebieski, wzbogacony o koraliki z hematytów.


Howlit to kamień mądrości, otwiera umysł na informacje i wiedzę, nie tylko książkową ale również intuicyjną. Energia howlitu mobilizuje do nauki i poznawania, otwiera również wrota do innych wymiarów. Howlit uspokaja i uczy cierpliwości, jest doskonałym kamieniem do medytacji i na spokojny sen. Ucisza umysł i eliminuje napięcie. Przydaje się gdy ma się do czynienia z ludźmi gwałtownymi i wybuchowymi, uodparnia na ich agresję.
Niebieski Howlit obdarza dom licznymi błogosławieństwami. Sprawia że wartość naszego majątku wzrośnie i zrobimy najlepsze interesy, kupując coś lub sprzedając. W pracy przyśpieszy znaczny sukces i doda nam sił do wewnętrznych tarć lub intryg. Jest to kamień chroniący i wzmacniający ludzi młodych przeżywających konflikt ze starszym pokoleniem, a także wszystkich, którzy pragną wycofać się z wyścigu szczurów. Niebieski howlit pomaga przypomnieć sobie sny i zrozumieć ich przekaz.
Naszyjnik zakładany przez głowę. Długość jest regulowana węzłem przesuwnym, max długość 37 cm plus długość kamyka 9 cm. Zakończony koralikami z hematytów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz