O MNIE


Mam na imię Karolina i uwielbiam wyplatać makramę.
Dzięki umiejętności zaplatania różnorakich węzłów, którą nabyłam już kilkanaście lat temu projektuję i tworzę oryginalną biżuterię oraz niepowtarzalne ozdoby. W wolnym czasie lubię malować henną indyjskie wzory oraz uczę się machać ognistymi kulami.

Makrama jest to sztuka wyplatania węzłów bez użycia żadnych narzędzi: igieł, drutów, szydełka, krosna, a nawet kleju. Do tworzenia biżuterii wykorzystuję najlepszej jakości naturalne sznurki sprowadzane z Brazylii oraz bardzo często kamienie i minerały, które nadają jej wyjątkową moc. Moc nadaje im też z serca i wielkiej pasji, z której powstają, a każde dzieło wzbogacam o intencję jedności z naturą i powrotem do Źródła, dostrzegania piękna w tym, co sami jesteśmy w stanie stworzyć i wykreować.

Jeżeli posiadasz jakąś swoją biżuterię, którą chciałabyś/chciałbyś odświeżyć, zmienić, przerobić lub posiadasz jakiś kamień, drewno, bursztyn lub inną rzecz, którą darzysz sentymentem i chciałabyś/chciałbyś je nosić przy sobie, chętnie podejmę się stworzenia z niej pięknej biżuterii.


LinArt to pracownia łącząca pasję, ekologię i piękno.Dane firmy: 

Karolina Marusińska Makrama Linart

Mników 104
32-084 Morawica

NIP: 5521600969
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz